Władze spółki

ZARZĄD SPÓŁKI

Paweł Sznajder

Prezes Zarządu

Na stanowisku Prezesa Zarządu od maja 2018 roku.

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce. Od 2008 roku związany zawodowo z Rotopino.pl S.A. (wcześniej Narzedzia.pl S.A.).

Od września 2017 do grudnia 2020 pełnił funkcję Członka Rady Nadzorczej w spółce Oponeo.pl S.A.

Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończył studia magisterskie na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych.

Agnieszka Kozieł

Członek Zarządu

W Zarządzie Rotopino.pl S.A. od maja 2018 roku.

Z Rotopino.pl S.A. (wcześniej Narzedzia.pl S.A.) związana zawodowo od 2011 roku. Pracę w spółce rozpoczęła jako Specjalista ds. obsługi klienta na rynku francuskim. Następnie pełniła obowiązki Koordynatora Rynku Francuskiego i Kierownika Działu Zagranicznego. Obecnie jako Dyrektor Handlowy zajmuje się nadzorem nad pionem handlowym oraz marketingowym spółki.

Jest absolwentką Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie ukończyła studia magisterskie na Wydziale Filologicznym. Ukończyła również Podyplomowe Studia Kształcenia Tłumaczy Języka Francuskiego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Anna Műller

Członek Zarządu

W Zarządzie Rotopino.pl S.A. od marca 2019 roku.

Z Rotopino.pl S.A. (wcześniej Narzedzia.pl S.A) związana zawodowo od 2010 roku. Do lutego 2019 roku sprawowała funkcję Prokurenta Spółki. Niezmiennie od 2013 roku pełni funkcję Dyrektora Finansów w Rotopino.pl S.A.

Jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uzyskała dyplom magistra na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Ukończyła również Akademię Techniczno-Rolniczą w Bydgoszczy otrzymując tytuł inżyniera na Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska.

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce na stanowiskach managerskich oraz księgowych.

RADA NADZORCZA

Ryszard Zawieruszyński

Przewodniczący Rady Nadzorczej

od dnia 29.12.2020

Michał Butkiewicz

Członek Rady Nadzorczej

od dnia 29.12.2020

Maciej Karpusiewicz

Członek Rady Nadzorczej

od dnia 29.12.2020

Ernest Pujszo

Członek Rady Nadzorczej

od dnia 29.12.2020

Wojciech Topolewski

Członek Rady Nadzorczej

od dnia 29.12.2020