Akumulatorowe: wiertarko-wkrętarka udarowa, pilarka tarczowa, wkrętarka udarowa, pilarka brzeszczotowa, szlifierka kątowa – wszystko to w jednym zestawie LXT600 Combo

Zestaw Makity jest przez użytkowników narzędzi bardzo lubiany. Powodem jest zapewne różnorodność dostępnych w nim produktów, jak również ich jakość, z której Makita znana jest nie od dziś.

 

Wybierz narzędzie akumulatorowe Makita w sklepie rotopino.pl

 

Warto więc przyjrzeć się bliżej konkretnym urządzeniom, wchodzącym w skład kompletu. I tak, 3-biegowa wiertarko-wkrętarka udarowa BHP451 wyróżnia się swoją lekkością i dobrym wyważeniem. Co więcej, posiada ona, ceniony przez wielu, akumulator Li-Ion oraz silnik czterobiegunowy, mocny, a jednocześnie bardzo kompaktowy. Jej rękojeść jest precyzyjnie dopasowana i ergonomiczna, ma także powłokę antypoślizgową.

 

Praca w ciemnych miejscach? Nie stanowi to problemu dla BHP451, którą wyposażono w aż dwie diody LED. Obudowa przekładni wykonana jest z bardzo mocnego materiału – aluminium. Ważną sprawą jest oczywiście napięcie akumulatora, które wynosi 18 V. Ta akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa waży 2,2 kg.

 

 

Natomiast w przypadku akumulatorowej pilarki tarczowej BSS610 ważnym kryterium jest średnica jej tarczy – 165 mm. Urządzenie prowadzi się dość łatwo, w czym pomaga oświetlająca miejsce cięcia dioda LED i dysza, która wydmuchuje pył z linii cięcia. Również i rękojeść tego narzędzia jest ergonomiczna i pokryta powłoką antypoślizgową, a osłona tarczy tnącej - aluminiowa. Napięcie akumulatora BSS610 to 18 V, a ciężar urządzenia – 3,2 kg.

 

Wkrętarka udarowa BT140 to narzędzie, w którym zainstalowano fluorescencyjny pierścień obudowy, świecący w ciemności,a dioda LED, którą także posiada, działa nawet wtedy, gdy silnik jest wyłączony. Pamiętajmy także o czterobiegunowym silniku i dużej sile udaru. Obudowa wkrętarki jest bardzo lekka, a jednocześnie zwarta. Wymiary urządzenia to: 146x79x235 mm (długość, szerokość, wysokość).

 

 

Użytecznym dodatkiem jest latarka BML185 z gumowaną rękojeścią. Jej głowicę przestawiać można w czterech pozycjach: 0°, 45°, 90° i 110°. Co więcej, zabezpieczono ją przed nadmiernym wyładowywaniem akumulatora. A skoro o akumulatorze mowa, jego napięcie to 18 V. Żarówka latarki BML185 posiada wyjątkowo trwałą obudowę, która zabezpiecza urządzenie w razie wypadku z wysokości do 1m. Czas świecenia świetlówki 3,0 Ah to 280 minut. Latarka waży 0, 4 kg, a w skład jej wyposażenia standardowego wchodzą dwie żarówki 18 V i pasek nośny.

 

Ponadto, w komplecie dostarczono pilarkę brzeszczotową BJR181, szlifierkę kątową BGA452, trzy akumulatory 18 V i ładowarkę.

 

 

Jak więc widać, wielu użytkowników narzędzi znajdzie w zestawie LXT600 Combo urządzenia niezbędne do pracy.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz