Wyrzynarka PST 650 z serii Compact to narzędzie przeznaczone dla użytkowników indywidualnych. Nowy model uzupełnia serię wyrzynarek Compact podzielonych na trzy linie: „Easy”, „Universal” i „Expert” i reprezentuje w niej linię „Easy”.

Kup w Rotopino.pl
Wyrzynarka PST 700 E
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
315,90
Wyrzynarka PST 800 PEL
dostawa
wysyłka
8-11 dni
526 433,99

Wyrzynarka Bosch PST 650 to model klasy podstawowej Easy Fot. Bosch

Model PST 650 „Easy” jest mniejszy o 20% i o 300 g lżejszy od poprzedniej wersji, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Wyrzynarka PST 650 „Easy” służy przede wszystkim do podstawowych prac wymagających precyzyjnego cięcia drewna, metalu lub aluminium. Dzięki funkcji nadmuchu wióry powstałe przy pracy są szybko usuwane, gwarantując dobrą widoczność linii cięcia. Powiększona stopa zapewnia lepszą kontrolę urządzenia w trakcie pracy.

Oprócz tego wyrzynarka PST 650 „Easy” wyposażona jest w liniowy system równoważenia mas, który minimalizuje drgania brzeszczotu, sprawiając, że PST 650 „Easy” to bardzo precyzyjne narzędzie.

Łatwa obsługa i beznarzędziowa wymiana brzeszczotów
Jednym z podstawowych zastosowań wyrzynarki PST 650 „Easy” jest cięcie drewna, nawet do głębokości 65 mm. W przypadku cięcia aluminium i metalu maksymalna głębokość cięcia wynosi odpowiednio 10 mm oraz 4 mm.
Mocne strony wyrzynarki PST 650 „Easy”

• Nowa, lżejsza i bardziej kompaktowa od poprzedniego modelu
• Silnik o mocy 500 W, głębokość cięcia do 65 mm
• Wysoka precyzja przy cięciu drewna, metalu i aluminium


Zastosowany w wyrzynarce system SDS pozwala na łatwą wymianę brzeszczotów. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, aby wyjąć używany brzeszczot. Nowy brzeszczot montuje się szybko i wygodnie, nie używając do tego narzędzi.

W porównaniu z konkurencyjnymi modelami podstawowymi PST 650 „Easy” jest jednym z najbardziej poręcznych i komfortowych w użyciu. Stanowi doskonałe uzupełnienie produktów z serii Compact.

Użytkownicy z pewnością docenią szereg zalet wynikających z poręcznego kształtu PST 650 „Easy” takich jak: kompaktowe wymiary, niewielką wagę i wygodę manewrowania, którą zapewnia ergonomiczna konstrukcja oraz miękka powierzchnia uchwytu.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz