Bosch przedstawia nowy, kompletny program osprzętu diamentowego. Diamentowe tarcze tnące i diamentowe korony wiertnicze odznaczają się teraz większym tempem cięcia i spełniają wymagania użytkowników w zakresie szybkości i komfortu pracy. Nowe segmenty tnące o nazwie „Speed Stripes“ oferują mniejsze tarcie boczne i zapewniają szybkie odprowadzanie pyłu. Zalety te, w połączeniu z optymalnie dobraną wielkością diamentów oraz właściwościami samoostrzenia segmentów, gwarantują najlepsze, jak do tej pory, wyniki pod względem szybkości pracy.

Kup w Rotopino.pl
Tarcza diamentowa X-Lock 125mm Best for Hard Ceramic
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
113,90

Konsekwentna rozbudowa programu osprzętu diamentowego

Speed Stripes
Bosch konsekwentnie rozbudowuje swoją ofertę i wprowadza odpowiedni osprzęt diamentowy do wszystkich zastosowań i wszystkich urządzeń. Diamentowe tarcze tnące są teraz oferowane także w nowym, większym zakresie średnic do 500 mm, do zastosowań w obróbce kamienia, materiałów abrazyjnych i asfaltu, oraz w trzech klasach wydajności: „Best“, „Expert“ i „Professional“. Program diamentowych koron wiertniczych obejmuje produkty do wiercenia na mokro i na sucho. 

 Ponadto, Bosch zwiększył wysokość segmentów w diamentowych tarczach tnących do 15 mm, a w diamentowych koronkach wiertniczych do 11,5 mm. Pozwoliło to wydłużyć żywotność nowego osprzętu diamentowego. 

Opakowania zawierające praktyczne informacje 
Struktura programu, opierająca się głównie na odpowiednim doborze i zastosowaniu osprzętu, jest podzielona na trzy klasy wydajności. Użytkownik rozpozna klasę wydajności po, widocznym na opakowaniu, symbolicznym oznakowaniu produktu - jednym, dwoma lub trzema diamentami.

Nowe kody kolorystyczne są przypisane do typu obrabianych materiałów. Zrozumiałe i przejrzyście rozmieszczone piktogramy pozwalają użytkownikowi szybko i w łatwy sposób wybrać odpowiedni osprzęt diamentowy. Użytkownik oszczędza czas, a sklep może ograniczyć nakłady na doradztwo i przy okazji zwiększyć sprzedaż. Wzornictwo produktów i opakowań jest idealnie do siebie dopasowane. Oferta jest atrakcyjna i doskonale oddaje wysoką jakość produktów. Osprzęt diamentowy jest produkowany przez firmę Bosch zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz normą EN13236, co gwarantuje użytkownikom najwyższe bezpieczeństwo pracy.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz