Akumulatorowa szlifierka uniwersalna PSM 10,8 LI – to wydajne, wyjątkowo lekkie i poręczne narzędzie. Szlifierka jest niewielka i waży zaledwie 700 g.

Szlifierka uniwersalna PSM 10,8 LI jest przeznaczona do lekkich i średniozaawansowanych prac Fot. Bosch

Wyjątkowym rozwiązaniem w nowej szlifierce jest funkcja „Power Automatic”. W miejscach wymagających staranniejszej obróbki użytkownik zwykle zwiększa siłę nacisku na urządzenie. Szlifierka uniwersalna PSM 10,8 LI automatycznie podwyższa wtedy moc, a tym samym wydajność szlifowania. Przy zmniejszeniu nacisku moc ponownie maleje. W rezultacie obróbka powierzchni jest bardziej równomierna, a tempo pracy szybsze.

Szlifierka uniwersalna PSM 10,8 LI jest przeznaczona do lekkich i średniozaawansowanych prac, takich jak szlifowanie ławek ogrodowych, ram okiennych oraz drzwi, poręczy, regałów i małych mebli.

• Kompaktowa i lekka – waży zaledwie 700 gramów
• Bezprzewodowa – zapewnia maksymalną swobodę pracy w domu i w ogrodzie
• Wyjątkowo poręczna dzięki dużemu i ergonomicznemu uchwytowi

Gotowa do użycia zawsze i wszędzie dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu
W modelu PSM 10,8 LI zostały zachowane sprawdzone funkcje z poprzedniej generacji szlifierek, np. specjalny kształt dzielonej płyty szlifierskiej oraz system mocowania papieru ściernego za pomocą rzepów „Micro-Klett”. Dodatkowo:

  • Szlifierka posiada duży i ergonomiczny uchwyt, który umożliwia wygodną obsługę urządzenia zarówno prawą, jak i lewą ręką.
  • Miękka okładzina Softgrip zapewnia łatwiejsze prowadzenie narzędzia. Niski poziom drgań oraz kompaktowy kształt także przyczyniają się do zwiększenia komfortu pracy.
  • Dołączony w wyposażeniu adapter umożliwia podłączenie do szlifierki zwykłego odkurzacza, dzięki czemu pył powstający podczas szlifowania usuwany jest na bieżąco.
Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz