Nowa propozycja Boscha to ulepszona wersja szlifierki GWS 24-230 JH Professional

Kup w Rotopino.pl
Szlifierka kątowa GWS 24-230 JH
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
623,90

Szlifierka GWS 24-230 JH jest nowszą, o 800 g lżejszą i 15 mm krótszą wersją swojej poprzedniczki. Jej szybkie tempo pracy zapewnia silnik, posiadający moc 2400 W. Wyposażono ją także w osłonę, zabezpieczoną przed obracaniem się w trakcie pracy, co stanowi niezbędną ochronę dla użytkownika, gdyby tracza szlifierska pękła.

 

Wybierz szlifierkę kątową w sklepie rotopino.pl

 

Dzięki nowym funkcjom GWS 24-230 JH możliwa jest praca ciągła, a komfort użytkowania podnoszą: wydajny silnik, kompaktowa konstrukcja, niska waga. Ta szlifierka to najlżejsza szlifierka kątowa w klasie 2400 W. Czy to istotne? Bardzo, zwłaszcza w przypadku, gdy zmuszeni jesteśmy wykonywać takie działania, jak cięcie czy szlifowanie z rękami wyprostowanymi na wysokości klatki piersiowej. Wtedy praca z więcej ważącymi urządzeniami, staje się naprawdę męcząca. Kiedy szlifierka kątowa GWS 24-230 JH okaże się szczególnie użyteczna? Przy okazji tak wymagających prac jak obróbka metalu, także w budownictwie naziemnym i podziemnym, w branży maszynowej, instalacyjnej oraz przy konserwacji i naprawach.

 

 

O wysoki poziom bezpieczeństwa w użytkowaniu szifierki GWS 24-230 JH Professional, nawet w przypadku pęknięcia tarczy szlifierskiej, dba osłona zabezpieczona przed obracaniem się w trakcie pracy. Operator urządzenia nie musi się także martwić o to, że po awarii zasilania niepostrzeżenie się ono włączy. Ponownemu i niekontrolowanemu uruchomieniu się szlifierki zapobiega zintegrowana blokada samoczynnego rozruchu. Co jeszcze wymienić można wśród zalet narzędzia? Z pewnością opancerzone uzwojenie, chroniące silnik przed wnikaniem pyłu, a tym samym wydłużające okres użytkowania GWS 24-230 JH Professional. Szlifierka zachowuje dobrą „formę” również dzięki podwójnie uszczelnionemu łożysku kulkowemu oraz wyjątkowo wytrzymałej przekładni.

 

Łatwą i szybką wymianę tarczy zapewnia blokada wrzeciona, a dotarcie w trudno dostępne miejsca – płaska, metalowa głowica przekładni. Odporność termiczną szlifierka zyskuje dzięki silnikom Champion z opancerzonym uzwojeniem. Zastosowanie przełącznika gwarantuje bezpieczeństwo pracy. Jest on opatentowany i ergonomiczny. Natomiast rękojeść dodatkową montuje się w trzech pozycjach.

 

W wyposażeniu standardowym szlifierki GWS 24-230 JH Professional znaleźć można: pokrywę ochronną, kołnierz mocujący, śrubę zaciskową, klucz oczkowy, rękojeść, instrukcję obsługi i gwarancję.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz