Amigo 2 to gwintownica wyprodukowana przez niemiecką firmę REMS. Dlaczego warto ją wybrać?

Kup w Rotopino.pl
Gwintownica Amigo 2
dostawa
wysyłka
>12 dni
7 442,49

Na pewno warto rozważyć zakup gwintownicy elektrycznej Amigo 2. To profesjonalne, wydajne i poręczne narzędzie z unikalnym opatentowanym uchwytem prowadzącym. Idealnie sprawdza się na budowie, przy remontach, naprawach.

 

Sprawdź ofertę gwintownic w sklepie rotopino.pl

 

Gwintownica REMS Amigo 2 posiada jeden rodzaj małych, zwartych, szybko wymiennych głowic gwintujących i jeden rodzaj noży gwintujących pasujacych do REMS Amigo, REMS Mini Amigo, REMS Amigo 2, REMS Amigo 2 Compact, REMS Eva. Zaletą produktu jest niewątpliwie także stabilny i łatwy w użyciu uchwyt prowadzący do mocowania dla momentów obrotowych w obu kierunkach. Urządzenie ma mocny silnik uniwersalny o mocy 1700 W z 30% zwiększeniem mocy. Jego konstrukcja jest zwarta i mocna, a smukły kształt ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Napęd waży tylko 6,5 kg, głowice są szybko wymienne.

 

Gwintownica REMS Amigo 2 posiada bezpieczny włącznik impulsowy i zabezpieczenie przeciwprzeciężeniowe. Urządzenie wykonuje gwinty rurowe od 1/8'' do 2'', 16-50 mm i gwinty sworzniowe 1/4'' do 1'', 6-30 mm.

 

W zakres dostawy narzędzia wchodzą: elektryczna gwintownica ręczna, uchwyt prowadzący do obu kierunków obrotów, szybkowymienne głowice z nożami do gwintów R: 1/2", 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2" i stabilna stalowa skrzynka.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz