Piła szablasta PSA 900 E to uniwersalne urządzenie do cięcia różnego rodzaju materiałów w domu i ogrodzie. Piła została wyposażona w silnik o mocy 900 W, który gwarantuje wydajne cięcie, natomiast dzięki obudowie z okładziną Softgip praca piłą jest bezpieczna i komfortowa.

Kup w Rotopino.pl
Piła szablasta JR3070CT
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 291,99
Piła szablasta PSA 900 E
dostawa
wysyłka
8-11 dni
710 706,49

Piła szablasta PSA 900 E Fot. BoschPiła szablasta PSA 900 E jest przeznaczona do cięcia wszystkich popularnych materiałów, np. drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i w ogrodzie. Umożliwia m.in. cięcie rur czy elementów budowlanych, ale również nadaje się do przycinania gałęzi drzew w ogrodzie. Wydajny silnik o mocy 900 W z regulacją prędkości skokowej umożliwia szybką pracę. Natomiast system SDS zapewnia sprawną i łatwą wymianę brzeszczotów. W pile można stosować wszystkie brzeszczoty do pił szablastych z chwytem typu S.

Piła szablasta PSA 900 E Fot. Bosch

Dzięki dwuręcznej koncepcji obsługi Piła szablasta PSA 900 E zapewnia bezpieczną pracę i łatwe panowanie nad urządzeniem: jedna ręka spoczywa na uchwycie, obsługując włącznik, a druga opiera się na obudowie za osłoną chwytu brzeszczotu, stanowiąc podparcie. Miękka okładzina Softgrip na powierzchniach chwytowych zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy. Na wyposażeniu standardowym piły PSA 900 E znajduje się brzeszczot przeznaczony do cięcia drewna i metalu oraz brzeszczot do cięcia tylko drewna. Użytkownik może zatem rozpocząć pracę bezpośrednio po zakupie urządzenia.

Piły szablaste w ofercie sklepu rotopino.pl

Dane techniczne piły szablastej PSA 900 E

  • Moc nominalna    900 W
  • Prędkość skokowa bez obciążenia    2700 min-1 / Długość skoku    28 mm
  • Grubość ciecia drewna 200 mm /Grubość cięcia stali 20 mm / Maks. średnica cięcia rur 150 mm
  • Wymiary (długość x wysokość x szerokość) 500 x 170 x 104 mm / Ciężar    3,7 kg
Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz