Oceń artykuł:
Ocena: 4,4/5
Ilość ocen: 16

W sprzedaży pojawiła się prowadnica Skil do pilarek tarczowych. Można dzięki niej wykonywać cięcia w linii prostej oraz pod kątem, jest kompatybilna z popularnymi pilarkami tarczowymi różnych producentów.

Nowa prowadnica Skil do pilarek tarczowych umożliwia precyzyjne cięcie desek, paneli oraz innych materiałów o szerokości od 8 do 136 cm. Urządzenie pomaga prowadzić pilarkę idealnie wzdłuż linii cięcia. Ewentualne odchylenie wynosi przy tym mniej niż jeden milimetr na metr. Dzięki temu nawet mniej doświadczony użytkownik nie musi martwić się o precyzyjny rezultat swojej pracy.

Urządzenie można szybko zamontować na materiale przy pomocy dwóch dołączonych zacisków. Składa się ono z czterech elementów, każdy o długości 36 cm, które montuje się w systemie „Clic“. W zależności od długości ciętego materiału, można skorzystać z jednego, kilku lub wszystkich czterech elementów prowadnicy. Jej maksymalna długość wynosi 144 cm. System jest elastyczny, łatwy w transporcie i zajmuje mało miejsca podczas przechowywania.

Narzędzie można stosować ze wszystkimi pilarkami tarczowymi Skil oraz z wieloma pilarkami tarczowymi innych producentów. W zależności od modelu użytkownik może skorzystać z dołączonego adaptera.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz