Wiercenie w zabudowie, murze, drewnie - do tego przeznaczone są piły otwornice Speed for Multi Construction. Zastosowanie nowych technologii pozwala na ich szybką wymianę oraz łatwe usuwanie urobku z ich wnętrza

Urządzenia te szczególnie zadowolą specjalistów zajmujących się remontami i zabudową kuchni. Produkty te odznaczają się najwyższą prędkością cięcia i długą żywotnością. Specjalna konstrukcja szczelin wyrzutowych oraz wysokiej jakości zęby z węglików spiekanych zapewniają o 50% szybsze tempo pracy niż najlepszy na rynku produkt konkurencyjny.

Bosch opracował specjalne rozwiązania zapewniające szybką wymianę pił otwornic oraz łatwe usuwanie rdzenia materiału. Adaptery „Power Change“ umożliwiają to bez czasochłonnego odkręcania i przykręcania. Dostępne są w wersji z chwytem sześciokątnym i chwytem SDS-plus. Dzięki temu pasują do wszystkich dostępnych na rynku wiertarek. Natomiast technologia „Easy Plug Removal“ umożliwia łatwe usunięcie pozostałego urobku z wnętrza otwornicy - wystarczy tylko odchylić wiertło centrujące i efekt gotowy.

Nowa oferta Bosch obejmuje w sumie 44 piły otwornice o średnicach od 19 do 159 mm. Można nimi wywiercić wszystkie otwory do popularnych zastosowań.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz