Pierwszym przedstawicielem nowej linii odkurzaczy Allstar firmy Starmix, jednego z głównych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie, jest model AS AR-1232 EH+

Inżynierowie z niemieckiego przedsiębiorstwa postanowili stworzyć serię urządzeń, kierując się zasadą „jeden za wszystkich”. Chodziło o stworzenie odkurzacza wielofunkcyjnego, kompleksowego. Pracując, korzystali z najnowocześniejszych technologii, opierając się także na ponad 90-letnim doświadczeniu firmy. Szczególną uwagę warto zwrócić zwłaszcza ne jeden z nich – model AS AR-1232 EH+, który wyróżnia posiadana funkcja otrząsania filtra.

 

Wybierz odkurzacz przemsyłowy w sklepie rotopino.pl

 

AS AR-1232 EH+ - przedstawiciel serii Allstar

  

 Czeka Cię podołanie tak ciężkiemu zadaniu, jakim jest zaprowadzenie porządku w garażu, piwnicy, domu? Przeprowadzasz remont lub jesteś budowlańcem, który z zabrudzeniami mierzy się na co dzień? Firma Stramix oferuje Ci odkurzacz AS AR-1232 EH+, który posiada filtr poliesterowy. Odsysa on pyły, także gipsowe. Sprzęt ten jest odporny na wodę, więc gdy dojdzie do kontaktu z nią, pozostanie on w stanie nienaruszonym, żadna część nie ulegnie zniszczeniu. Warto dodać, że urządzenie ma funkcję oczyszczania filtra za pomocą impulsów elektromagnetycznych.

 


  

Pewną innowacją jest fakt, że w odkurzaczu AS AR-1232 EH+ następuje ręczne otrząsanie filtra i że od operatora zależy, ile będzie ono trwało. Można więc czyścić filtr, gdy jest zapchany, kiedy drastycznie spada podciśnienie. Użytkownik kontroluje stopień zanieczyszczenia filtra, a co za tym idzie – nadzoruje wydajność pracy urządzenia. Do odkurzacza AS AR-1232 EH+ dołączono gniazdo podłączenia elektronarzędzia, idealnie sprawdzi się więc z wiertarką, szlifierką. Urządzenie przygotowano antystatycznie, ale w celu całkowitego uniknięcia elektryzowania wskazane jest użycie węża antystatycznego, który także dostępny jest w ofercie firmy.

 

Odkurzacz AS AR-1232 EH+ ma moc 1200 W (podciśnienie 210 mbar i dwa obiegi powietrza chłodzącego silnik). Pojemność jego zbiornika to 32l brutto, waga – 6,8 kg. Natomiast długość przewodu zasilającego wynosi 5 m, a węża ssącego – 3,2 m, razem 8,5 m. Spokojna, nieprzerwana praca jest więc z tym narzędziem jak najbardziej możliwa. W komplecie z odkurzaczem znajdują się: kolanko z zaworem powietrza, przedłużki, szeroka ssawa podłogowa, dysza szczelinowa i dysza gumowa zwężana.

 


 

Do każdego odkurzacza AS AR-1232 EH+ przyłączona jest przystawka do wiercenia bezpyłowego Bohrfixx, by uczynić urządzenie jeszcze bardziej kompleksowym. Owa przystawka ma dwukomorowy system, doskonale przylegający do powierzchni ściany lub sufitu, pozostawiający czystą powierzchnię po wierceniu. Natomiast system Cyklon, o zastosowaniu którego świadczy niesymetryczny wlot do zbiornika maszyny, ma za zadanie ochronę filtra przed uszkodzeniem przez większe odpady. Pamiętajmy jednak o konieczności używania worków papierowych podczas pracy z różnego rodzaju pyłami. Tylko one gwarantują poprawne oczyszczanie i zabezpieczenie odkurzacza przed awarią.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz