Odkurzacz przemysłowy VC 2511 to jedno z tego typu urządzeń wprowadzonych ostatnio do sprzedaży przez Makitę. Umożliwia on pracę na mokro i na sucho

Kup w Rotopino.pl

Niezbędne wiadomości
Dlaczego warto dokonać zakupu odkurzacza VC 2511, a przynajmniej go rozważyć? Sprzęt ten ma automatyczne gniazdo zanikowe 1900 W, jest podwójnie izolowany. Charakteryzuje się również wysoką wydajnością – silnik 1300 W oraz wysokie natężenie przepływu powietrza pozwalają na zbieranie nawet najcięższych zanieczyszczeń. Natomiast zastosowana w urządzeniu technika Push&Clean to system otrząsania filtra ze sterowaniem ręcznym, a wkład filtrujący (harmonijkowy) wykonano z polietylenu (PET) zabezpieczającego turbinę przed kurzem oraz drobnymi zanieczyszczeniami. Jeśli chodzi o zbieranie wilgotnych zanieczyszczeń, pozwala na to odkurzaczowi VC 2511 worek na pył z włókniny – użytkownik nie musi się bać o jego zanieczyszczenie. Zbiornik główny jest solidny, ma pojemność 25 litrów. 

 

 

 

Parametry i wyposażenie

W wyposażeniu podstawowym odkurzacza VC 2511 znajduje się pięć worków z włókniny, wąż elastyczny 32 x 3,5m, dwie sztuki rury prostej 36 x 520 mm, rura wygięta (rękojeść), ssawka do podłóg, ssawka szczelinowa. W zestawie jest również adapter węża i filtr.

 

Jego moc znamionowa to, jak wspomniano, 1300 W, maksymalny przepływ powietrza – 3600 l/min, a wartość podciśnienia – 180 mbar. Poziom ciśnienia akustycznego według DIN to 67dB (A), wymiary - 375 x 365 x 520 mm. Urządzenie waży 7,8 kg.

 

Zobacz ten i inne odkurzacze Makity w sklepie rotopino.pl

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz