Oceń artykuł:
Ocena: 4,3/5
Ilość ocen: 14

Za sprawą nowego modelu nożyc GT5055, Black&Decker oferuje rozwiązanie, które umożliwia sprawne i szybkie uporządkowanie zieleni w ogrodzie. Moc silnika 500W, optymalny kształt ostrzy nożyc oraz niska waga urządzenia sprawiają, że prace ogrodowe są efektywne i bardziej komfortowe.

Kup w Rotopino.pl
Elektryczne nożyce do żywopłotu AHS 50-16
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
340 PLN
Elektryczne nożyce do żywopłotu AHS 45-16
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
271 PLN
Elektryczne nożyce do żywopłotu UH5570
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
479 PLN
365 PLN
505 PLN

Nożyce GT5055 Fot. Black&DeckerNowe urządzenie posiada ostre i wytrzymałe, metalowe noże oraz silnik o mocy 500W, który sprawia, że nożyce w ciągu minuty wykonują do 1835 ruchów. Zestawienie niewielkiej masy urządzenia z nożami o optymalnym kształacie, długości 55cm oraz rozstawie 22mm, zwiększają komfort wykonywanych prac związanych z pielęgnacją żywopłotu. Na zadowolenie z wykonanej pracy składa się kilka czynników, takich jak szybkość, precyzja, ale także wygoda i poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki wyważonej konstrukcji nożyce do żywopłotu GT5055 oraz idealnie zrównoważonej masie rękojeści i noży, wykonywanie obowiązków jest prawie przyjemnością. Zamknięta budowa rękojeści górnej zapewnia użytkownikowi osłonę dłoni. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie, wymagające jednoczesnego włączenia oburącz, co zapobiega przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia. Z kolei wyłącznik bezpieczeństwa, zatrzymuje narzędzie w czasie poniżej 1 sekundy. Dodatkowym atutem jest zaczep na przewód zasilający, który rozwiązuje odwieczny problem walki z kablem.

Nożyce do żywopłotu GT510

 

 

Nożyce do żywopłotu GT510 Black&Decker w sklepie rotopino.pl

 

 Wąż SPRINT 50 m 1/2", wózek na wąż, akcesoria BRADAS

Wąż SPRINT 50 m 1/2", wózek na wąż, akcesoria BRADAS w sklepie rotopino.pl

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz