Bosch Zielony wprowadza do sprzedaży nowe kompaktowe i ergonomiczne modele młotów udarowo-obrotowych: PBH 2100 RE oraz PBH 2100 SRE. Nowe modele mają zastąpić dotychczasowe modele młotów PBH 2000 RE oraz PBH 2000 SRE.

Kup w Rotopino.pl

Nowe narzędzia Boscha poszerzają ofertę narzędzi w linii Compact, jednocześnie posiadają o 15% większą energię udaru dla lepszego wiercenia w betonie (w porówaniu z poprzednim modelem), Nowe modele są o 10% mniejsze i lżejsze niż poprzedni modele młotów.

Młot udarowo-obrotowy Bosch PBH 2100 SRE

Nowe młoty z linii zielonej Bosch PBH 2100 RE oraz PBH 2100 SRE posiadają silniki o mocy 550 W, które pozwalają na wszechstronne wykorzystanie narzędzia w każdych warunkach i materiałach. Większa wydajność udaru (1,7 J), oraz duża wszechstronność i mniejsze rozmiary urządzenia sprawiają, że manewrowanie narzędziem , wiercenie, wiercenie z udarem, czy dłutowanie stają się dużo łatwiejsze i wygodniejsze.

Ergonomiczna, miękka rękojeść Softgrip, wygodny przycisk blokady, oraz uchwyt SDS-PLUS, a także adapter z kluczem (dostępny w wersji SRE) - umożliwiające łatwą i beznarzędziową wymianę wierteł powodują, że nowe młoty udarowo-obrotowe Bosch PBH 2100 RE i Bosch PBH 2100 SRE w zdecydowany sposób wyróżniają się na tle podobnych urządzeń, poszerzając jednocześnie ofertę narzędzi Boscha w linii Compact.

(joter)

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz