Nowy młot udarowo-obrotowy firmy Bosch wyróżnia się o 25% większą mocą, energią udarową i żywotnością w porównaniu z poprzednią generacją narzędzi do wierceń seryjnych. Możliwość blokady obrotów zastosowana w GBH 2-24 Professional powoduje, że jest to uniwersalne narzędzie sprawdzające się podczas wszystkich prac wykończeniowych i instalacyjnych.

Kup w Rotopino.pl

Fot. BoschNowa generacja młotów udarowo-obrotowych, do której zaliczają się modele GBH 2-24 DF Professional i GBH 2-24 D Professional, zastąpi specjalistyczne narzędzie do wierceń seryjnych o oznaczeniu GBH 2-23 RE Professional Nowe młoty, oprócz większej mocy (790 W), są szybsze (energia udarowa 2,7 J) i bardziej żywotne od swoich poprzedników – każde z urządzeń będzie w stanie wywiercić średnio 75 000 otworów, co plasuje je w czołówce młotów w klasie 2 kg. W obu modelach wprowadzona została także nowa funkcja – blokada obrotów w trybie dłutowania, która rozszerza spektrum ich zastosowań i zwiększa wszechstronność. Młoty GBH 2-24 Professional z łatwością sprostają takim zadaniom jak: wiercenie otworów pod kołki, wycięcia pod puszki i dłutowanie szczelin pod przewody sanitarne oraz elektryczne.

Fot. BoschOprócz nowych rozwiązań obydwa modele młotów posiadają także sprawdzone funkcje, takie jak płynna regulacja prędkości obrotowej, która umożliwia czyste nawiercanie, obrotowy szczotkotrzymacz zapewniający jednakową moc przy obrotach narzędzia w prawą i lewą stronę, wyłącznik przeciążeniowy chroniący użytkownika i narzędzie, tulejka kabla zapobiegająca jego zerwaniu oraz uchwyt narzędziowy SDS-plus. Do wyboru jest model z wymiennym uchwytem wiertarskim (DF) oraz model z uchwytem stałym (D). W wyposażeniu standardowym obydwu modeli znajduje się walizka transportowa, rękojeść dodatkowa i ogranicznik głębokości. Model GBH 2-24 DF Professional jest dodatkowo zaopatrzony w adapter SDS-plus i uchwyt wiertarski do wierteł z chwytem cylindrycznym.

Promocja: Młotowiertarka GBH 2-26 DFR w sklepie rotopino.pl

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz