Odkurzacz przemysłowy Makita VC1310LX1, jak na tego typu urządzenie, jest małą maszyną, której przenoszenie, przechowywanie nie powinno nastręczać wielu problemów

Kup w Rotopino.pl
Odkurzacz VC1310LX1
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 463,90

Makita VC1310LX1 potrafi działać zarówno na sucho, jak i na mokro. Odkurzacz ten ma również automatyczne gniazdo zanikowe 2600 W, „L” to klasa filtracji przez niego pyłów.

 

Duża ilość uchwytów i schowków jest tym, co wyróżnia maszynę Makity spośród innych odkurzaczy. Nie zabrakło w jego wyposażeniu również zaczep na przewód zasilający, uchwytu na rury i dysze.

 

Wybierz odkurzacz przemysłowy w sklepie rotopino.pl

 

Makita VC1310LX1 posiada płynną regulację, którą sterujemy za pomocą pokrętła. Możemy więc być pewni, że dobór sily zasysania okaże się odpowiedni do konkretnej pracy. Pokryte elastomerem zatrzaski boczne charakteryzują się wyjątkową trwałością, a tylne kółka wyposażono w hamulce, chroniące odkurzacz i jego operatora przed niekontrolowanym przemieszczaniem się urządzenia. Nie zapominajmy o dużym odbojniku, zabezpieczającym ściany i meble przed uszkodzeniem.

 

 

Niepotrzebne są dodatkowe adaptery, by połączyć odkurzacz Makita VC1310LX1 z większością elektronarzędzi tej firmy. Jego moc znamionowa wynosi 1050 W, maksymalny przepływ powietrza to 3500 litrów na minutę, natomiast maksymanle podciśnienie – 220 mbar. Zbiornik na sucho ma pojemność 13 litrów, a na mokro – 7 litrów. Waga tego sprzętu to 9,6 kg.

 

Na wyposażenie odkurzacza Makita VC1310LX1 składają się: 10 worków na pył, wąż antystatyczny kpl. 28 mm - 3,5 m, wąż antystatyczny kpl. 38 mm - 2,5 m, rura prosta 55-centymetrową, rura wygięta, uniwersalna ssawka do podłóg na mokro i na sucho, ssawka szczelinowa, uchwyt na akcesoria, 22-milimetrowy adapter z tworzywa i 24-milimetrowy adapter gumowy. Zestaw składa się również z 4 sztuk uchwytów do mocowania przewodu do węża oraz filtr harmonijkowy, gąbka filtra i filtr wstępny.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz