Kosiarki z serii P 500 są nie tylko tak zwrotne, że dalsze podkaszanie staje się niepotrzebne, lecz mają też bogaty wybór akcesoriów, dzięki którym mogą służyć jako wielofunkcyjne urządzenia do wykonywania rozmaitych zadań przez cały rok.

Seria P 500 umożliwia koszenie trudnych i ciasnych powierzchni, miejsc wokół drzew i krzewów, pod ławkami i przy płocie. Fott. HusqvarnaCzy chcesz kosić trawę jeszcze bardziej profesjonalnie? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z nową serią kosiarek czołowych P 500. Kosiarki z tej serii są nie tylko tak zwrotne, że dalsze podkaszanie staje się niepotrzebne, lecz mają też bogaty wybór akcesoriów, dzięki którym mogą służyć jako wielofunkcyjne urządzenia do wykonywania rozmaitych zadań przez cały rok.

Seria P 500 to wielki krok naprzód dla zawodowych ogrodników o wysokich wymaganiach.

Jej charakterystycznymi cechami są kompaktowa budowa, przedni zespół tnący i wyjątkowy przegubowy układ sterowania.

Nowy standard podkaszania

Kosiarki czołowe działają niemal intuicyjnie i wprowadzają nowy standard podkaszania. Doskonale sprawdzają się na wąskich powierzchniach, gdzie normalnie trzeba by wykonać kosiarką wiele ruchów w tył i w przód, żeby ominąć przeszkody. Seria P 500 umożliwia koszenie trudnych i ciasnych powierzchni, miejsc wokół drzew i krzewów, pod ławkami i przy płocie.
Obecnie od 20 do 30 procent całkowitych kosztów koszenia jest związane z podkaszaniem, przycinaniem trawy na zboczach i koszeniem kosiarką pchaną lub mniejszą wykaszarką samojezdną. Dlatego zakup bardziej zwrotnej maszyny przeznaczonej do celów komercyjnych może się szybko zwrócić.

Seria P 500 ma również bogaty wybór akcesoriów, takich jak miotły, ostrza, kabiny i wirnikowe pługi odśnieżne, dzięki którym kosiarka czołowa może służyć do rozmaitych zadań przez cały rok.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz