Odpowiednio dobrany kompostownik pełni ważną rolę w każdym ogrodzie. To nie tylko miejsce ekologicznego składowania odpadków, ale przede wszystkim źródło gleby zasobnej w naturalny nawóz ( humus) i składniki mineralne niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin.

Kup w Rotopino.pl
Kompostownik 850l IKEV850C
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
262 209,90
Kompostownik 630l IKEV630C
dostawa
wysyłka
>12 dni
214,99

Kompostownik IKSTCJednak zanim zdecydujemy się na się na swój własny kompostownik warto wybrać dla niego optymalne miejsce, tak, aby nie przeszkadzał  w użytkowaniu ogrodu ani nie był przyczyną sąsiedzki waśni. Aby kompostownik spełniał wszystkie role w naszym ogrodzie, tzn.: ekonomiczne, ekologiczne i estetyczne, powinien mieć odpowiednią budowę, formę i rozmiar. Jeśli nie mamy doświadczenia w budowie kompostownika, warto pomyśleć o kompostowniku plastikowym, będzie to wybór dobrany optymalnie do wielkości naszego ogrodu, estetyczny, trwały, a dzięki swojej unikatowej budowie nawóz z niego pozyskamy dużo szybciej, niż w tradycyjnych kompostownikach lub pryzmach kompostowych.

 

Każdy taki kompostownik jest nietoksyczny przyjazny środowisku i wykonany z recyclingowanych materiałów . Pamiętajmy, że kompostować można prawie wszystko, nie tylko tradycyjne bioodpady jak resztki roślin i kwiatów, skoszoną trawę, gałęzie czy opadłe liście, ale także tekturę, pieczywo czy nawet skorupki jaj, itp.

Kompostowniki EvoGREEN to doskonałe i wydajne narzędzie do wytwarzania kompostu we własnym zakresie. Pozwala na przetwarzanie odpadów gospodarczych na własny, doskonałej jakości kompost. Modułowa konstrukcja, łatwy montaż, dostępne w rozmiarach 400, 600 i 800 l Prosty intuicyjny montaż, wydajna, trwała konstrukcja, estetyczna i przyjazna forma produktu zwiększają symbiozę ze środowiskiem i przynoszą realne oszczędności. Nawet 80% odpadów gospodarczych może być przetworzonych na czysty kompost.

Wszystkie narzędzia niezbędne w ogrodzie znajdziesz w naszym sklepie

Kompostowniki z linii EvoGREEN

  • Doskonałe i wydajne narzędzie do wytwarzania kompostu we własnym zakresie,
  • Pozwala na przetwarzanie odpadów gospodarczych na własny, doskonałej jakości kompost,
  • Estetyczna i przyjazna forma produktu zwiększają symbiozę ze środowiskiem i przynoszą realne oszczędności ,
  • Do 80% odpadów gospodarczych może być przetworzonych na czysty kompost ,
  • Wydajna, trwała konstrukcja ,
  • Prosty, intuicyjny montaż ,
  • Pojemność: 400 - 600 - 800 l
Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz