Kobiety coraz częściej są klientkami sklepów z narzędziami. Zazwyczaj poszukują sprzętu do wykonania drobnych prac domowych. Bosch posiada w ofercie elektronarzędzia, które swoją budową i przeznaczeniem odpowiadają potrzebom kobiet. Są lekkie, poręczne, proste w użyciu i bezpieczne.

Bosch ma w swojej ofercie całą gamę elekronarzedzi z linii zielonej dla majsterkowiczów, w tym również dla kobiet. Okazuje się, że kobiety coraz częściej wykonują samodzielnie drobne prace remontowe lub związane na przykład z dekorowaniem swoich mieszkań. Skręcenie półki na książki, stojaka na kwiatki, czy małych mebelek dla dziecka może być zajęciem prostym i przyjemnym, gdy dobierzemy odpowiedni sprzęt. Przy wyborze elektronarzędzi kobiety nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że mogą kupić model, który może im odpowiadać pod wieloma względami.

Wcale nie musi być to ciężkie narzędzie skomplikowane w obsłudze, z różnymi zbędnymi funkcjami. Brak wiedzy i orientacji w świecie elektronarzedzi sprawia, iż panie wybierają elektronarzędzia dla profesjonalistów. Dlatego warto jest zaczerpnąć porady u sprzedawcy i pytać o narzędzia lekkie, poręczne i proste w obsłudze, dobrane do konkretnych prac.

Przykładem takiego produktu jest akumulatorowa wkrętarka IXO firmy Bosch. Narzędzie waży 300 gram, dopasowane jest kształtem i wielkością do kobiecej dłoni. Wkrętarka wyposażona jest w akumulator litowo-jonowy, czyli taki, jaki znajduje się np. w telefonie komórkowym. Rozwiązanie to umożliwia doładowanie akumulatora w każdej chwili. Po naładowaniu wkrętarka jest w pełni sprawna, nawet po rocznej przerwie użytkowania.

Innym przykładem urządzenia, które może być swobodnie wykorzystane przez kobiety zarówno w domu jak i ogrodzie, może być Szlifierka oscylacyjna PSM 80 A. Można nią wyszlifować np. stary, pobrudzony stolik lub ramy okienne czy balustrady schodów. Dzięki swojej budwie i kształtowi przypominającemu żelazko, można nią dotrzeć również do miejsc trudno dostępnych np. narożników.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz