Potrzebujesz kamery inspekcyjnej? Dlaczego nie GOS 10,8 V-Li Bosch Professional lub WMPLBKI1 Sonel?

Dzięki kamerom inspekcyjnym dotrzemy w trudno dostępne miejsca i sprawdzimy, czy możliwe jest przeprowadzenie tam prac. Jedno z takich urządzeń to GOS 10,8 V-Li, wyprodukowany przez Bosch Professional. Tym, czym zjednuje sobie ono użytkowników, jest wysokiej jakości wyświetlacz i bardzo dobra optyka. Kolejną zaletą tej kamery jest fakt, że realistycznie ukazuje ona kolory, co czyni obraz znacznie czytelniejszym. Ostrość obrazu jest głęboka, także dzięki wydajnym soczewkom. Urządzenie posiada oświetlenie LED, oferujące aż dziewięć poziomów jasności. Co ważne, jest ono bardzo wydajne i znacznie zwiększa widoczność w ciemnych zakamarkach.


Wybierz kamerę inspekcyjną w sklepie rotopino.pl

 

GOS 10,8 V-Li jest kamerą posiadającą przewód o długości aż 122 cm i średnicy 17 mm, wodoszczelny. Głowica sprzętu jest krótka. Urządzenie zasila bateria 10,8V, a czyni atrakcyjniejszym wyświetlacz 2.7''. Ów wyświetlacz ma rozdzielczość 320x240 pikseli. Dla większej kontroli pracy urządzenia, zamontowano w nim wskaźnik naładowania akumulatora. Obraz można widzieć na większych ekranach poprzez dołączone wyjście video.

 

 

Na wyposażenie standardowe kamery składają się: jeden akumulator Li-Ion 1,3 Ah, szybka ładowarka AL 1130 CV, L-BOXX, wkład do L-BOXX GOS, wkład do L-BOXX na ładowarkę, kabel do wyjścia Video-Out, magnes, hak oraz lusterko.

 

Jeśli zależy Ci na urządzeniu bezprzewodowym, wybierz WMPLBKI1 Sonel. Z tym sprzętem wzrokowa kontrola trudno dostępnych miejsc nie stanowi problemu. Lekkość, poręczność z pewnością należą do zalet kamery. Z nią nie tylko łatwo znajdziemy problem, ale także go zdiagnozujemy i rozwiążemy. Końcówka z kamerą jest elastyczna, a monitor bezprzewodowy. Dzięki WMPLBKI1 możliwa jest obserwacja miejsc o ograniczonej przestrzeni i obserwacja obrazu w czasie rzeczywistym. Dzieje się tak za pomocą bezprzewodowego wyświetlacza. Przedłużacz daje dostęp do miejsc odległych do 2 metrów.

 

WMPLBKI1 najczęściej stosuje się w budownictwie, serwisowaniu klimatyzacji, wentylacji, instalacji kominkowej. Również podczas serwisowania maszyn, w mechanice pojazdowej, inspekcji spawalnictwa.

 

 

Kamera pomaga przy inspekcji tras kablowych, oględzinach elementów samochodów, trudno dostępnych wnętrz pojazdów drogowych, wodnych i powietrznych.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz