Zawsze męczyłeś się z rozpaleniem grilla przy użyciu rozpałki chemicznej? Tak, tym bardziej, że nie było to bezpieczne, poza tym rozpałka ta zmieniała smak przygotowanej potrawy...

Oto nowy pomysł dotyczący grillowania. Opalarka HL1400 GRILL firmy SteinelOto nowy pomysł dotyczący grillowania. Przy użyciu opalarki HL1400 GRILL (500° C) firmy Steinel,  oraz specjalnej dyszy grillowej, w czasie zaledwie dwóch minut z węgla drzewnego powstaje żar. Wystarczy założyć dyszę na opalarkę, włączyć i wsunąć dyszę pomiędzy węgielki brykietowe. Tym samym rozpalanie grilla staje się znacznie szybsze, dużo łatwiejsze i w zupełności nieszkodliwe dla zdrowia. Nie trzeba już brudzić rąk i tracić czasu, wystarczą tylko dwie minuty i gotowe! A przygotowane potrawy zachowają w 100% swój smak i aromat.

Większość z nas również po posiłku musiała się męczyć z oczyszczaniem samego rusztu. Wiadomo, ciężko było doszorować przypalony tłuszcz nawet przy użyciu drucianego zmywaka i proszków do szorowania. Opalarka HL1400 ułatwi nam to zadanie - wystarczy „podgrzać” nią ruszt i zeskrobać brud! Dzięki opalarce do rozpalania i czyszczenia grilla będziemy mieć więcej czasu na relaks w ogrodzie.

Z opalarki możemy korzystać nie tylko podczas rozpalania grilla. Można ją używać do wielu innych czynności, np. do usuwania starej farby z okien lub drzwi, usuwania nalepek, odmrażania lub osuszania. Świetnie nadaje się również do usuwania chwastów spomiędzy płyt chodnikowych lub kostki.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz