Dla najbardziej wymagających profesjonalistów Bosch stworzył niezwykle wydajne urządzenie – młot udarowy GSH 11 E

Kup w Rotopino.pl
Młot kujący GSH 11 E
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
2 559,90

Młoty udarowe to elektronarzędzia przeznaczone do najcięższych zadań – tam, gdzie trzeba coś wyburzyć, zniszczyć, okazują się niezastępowalne. Taki też jest młot udarowy GSH 11 E, mający moc aż 1500 W. Jeśli zastosujemy energię 25 J, wyburzy on 490 kg betonu w 60 minut. To naprawdę imponujące wyniki. Szczególnie docenią je ci, którzy wykonująprace instalacyjne, remontowe, budowlane. I, oczywiście, wyburzeniowe.


Wybierz młot udarowy Bosch w sklepie rotopino.pl

 

Młot GSH 11 E ma zapewnioną długą żywotność. Z jakiego powodu? Dzięki zastosowaniu w nim odpowiedniej osłony przeciwpyłowej, tak niezbędnej przy wielkich budowlanych wyzwaniach. Ważne w pracy młota udarowego jest także utrzymywanie stałej prędkości. Nie trzeba się o to martwić w przypadku omawianego urządzenia Boscha – zapewnie to System Constant Electronic. Co ciekawe, młot GSH 11 E posiada także wskaźnik serwisowy.

 

 

GSH 11 E to młot SDS Max, o którego wbudowanej izolacji przeciwpyłowej warto pamiętać. Dłuto elektronarzędzia ustawiać można aż w dwunastu pozycjach.

 

Nie bez znaczenia jest także komfort użytkowania maszyny, zwłaszcza tak z definicji niełatwej do operowania, jak młot udarowy. Niemiecki producent postarał się, by poziom drgań, wytwarzany przez urządzenie, w czasie eksploatacji oraz, gdy jest włączone (bez obciążenia) był jak najmniejszy. Tak więc nie potrzeba w obsługę sprzętu wkładać całych swoich sił.

 

 

A jeśli o komforcie użytkowania mowa, warto wspomnieć także o rękojeści GSH 11 E. Jest ona obrotowa, przestawialna wokół osi. Posiada także okładzinę piankową.

 

Włącznik przesuwny urządzenia jest szeroki, a jego szczotki węglowe – samowyłączające. Operowanie nim będzie wygodne także dla osób leworęcznych. Walizka narzędziowa, którą dołączono do urządzenia, jest naprawdę pojemna.

 


Jak wspomniano, wydajność nominalna GSH 11 E to 1500 W. Należy również zaznaczyć, że moc wyjściowa urządzenia wynosi 850 W. Ważką sprawą w przypadku młotów udarowych jest ich energia, która w omawianym elektronarzędziu mieści się w przedziale od 6 do 25 J. Jaką liczbę udarów osiąga GSH 11 E przy nominalnej prędkości obrotowej? 900 - 1890 1/min. Jeśli chodzi o wymiary produktu, są one następujące: 570 mm (długość) i 270 mm (wysokość). Kluczową kwestią jest też ciężar – młot udarowy Boscha waży 10, 1 kg.

 

 

W wyposażeniu podstawowym GSH 11 E użytkownik znajdzie wspomnianą już wcześniej walizkę, rękojeść dodatkową i smar w tubie. W zestawie jest także dłuto płaskie (25x400 mm) oraz sukno maszynowe.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz