Jednym z największych problemów użytkowników wkrętarek są ginące końcówki. Teraz można go łatwo rozwiązać, korzystając z wkrętarki PSR Select. Ta praktyczna wkrętarka akumulatorowa posiada wbudowany magazynek z dwunastoma, najczęściej używanymi końcówkami wkręcającymi. Dzięki temu każdy użytkownik będzie miał zawsze pod ręką odpowiednią końcówkę.

Wkrętarka akumulatorowa PSR Select firmy Bosch . Fot. BoschWkrętarka PSR Select jest mała, poręczna i wydajna. Waży zaledwie 500 g. Jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym 3,6 V i wkręca do 90 wkrętów na jednym cyklu ładowania.
PSR Select przeznaczona jest do wkręcania wkrętów o średnicy do 5 mm. Wbudowany magazynek umożliwia przechowywanie końcówek do wszystkich najczęściej używanych typów wkrętów. Aby zmienić końcówkę, wystarczy obracać magazynek do chwili, gdy w okienku podglądu widoczna będzie żądana końcówka. Następnie należy nacisnąć przycisk znajdujący się za magazynkiem, który zamocuje końcówkę w uchwycie.

System ‘‘Easy Select‘‘ gwarantuje użytkownikowi, że już nigdy nie zgubi odpowiedniej końcówki lub że nie będzie musiał jej szukać w skrzynce narzędziowej. Dodatkowo, będzie on mógł wymienić każdą z końcówek na inną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Aby wymienić końcówkę, wystarczy wyjąć ją z uchwytu, zastąpić inną, a następnie schować nową końcówkę do magazynku cofając przycisk.

Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozbawiony jest efektu pamięci i charakteryzuje się minimalnym stopniem rozładowania. Dzięki temu wkrętak PSR Select jest gotowa do użycia nawet po dłuższej przerwie. Akumulator można doładować w dowolnej chwili, bez ryzyka obniżenia jego pojemności. Stan naładowania sygnalizuje dioda LED. Dodatkowo, pracę w warunkach słabego oświetlenia ułatwia wbudowana dioda ‘‘Power Light‘‘. Standardowe wyposażenie obejmuje praktyczną walizkę, ładowarkę i dwanaście końcówek wkręcających..

Dane techniczne wkrętarki Bosch PSR Select:

  • Napięcie / pojemność akumulatora    3,6 V Li-Ion / 1,5 Ah
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia    210 obr./min
  • Maks. średnica wkrętów    5 mm
  • Maks. moment obrotowy    4,5 Nm
  • Czas ładowania    4 h
  • Ciężar    0,5 kg
Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz