DeWALT wprowadza na rynek dalmierz laserowy DeWALT DW040P, którego posiadanie najbardziej uszczęśliwiłaoby tych, którzy pracują na wielkich placach budowy. Przeznaczono je bowiem do pracy w najtrudniejszych warunkach

Kup w Rotopino.pl

Geodeci, inżynierowie budownictwa i architekci wiedzą, że dokonywanie pomiarów urządzeniami laserowymi to w dzisiejszych czasach nie nowinka, a standard. Jednym z najbardziej wytrzymałych, przeznaczonych do pracy w ekstremalnych warunkach, narzędzi tego typu jest dalmierz DeWALT DW040P. To bardzo precyzyjny, funkcjonalny i wytrzymały sprzęt.  Wybierz dalmierz w sklepie rotopino.pl
 

 

Dalmierz laserowy DeWALT DW040P posiada udogodnienia, które znacznie ułatwiają pracę na budowie, w trudnych warunkach. Urządzenie wyposażono w łatwy w obsłudze interfejs, a każdy przycisk odpowiada jednej funkcji. Możliwy jest pomiar odległości, obliczanie metrów kwadratowych i metrów sześciennych, dodawanie lub odejmowanie wyników i obliczanie odległości w systemie metrycznym bądź systemie imperialnym.
 
Dalmierz wyróżnia wysoka odporność, łatwość użycia i precyzja. Dzięki gumowanej obudowie urządzenie jest odporne na działania wody i kurzu. W przypadku wstrząsów czy upadków z wysokości obudowa dobrze amortyzuje i chroni dalmierz przed uszkodzeniem.
 

Dzięki dużym i wypukłym przyciskom, dokonując pomiarów, unikniemy pomyłki, także wtedy, gdy pracujemy w rękawicach ochronnych. Pracę w nocy oraz w ciemnych pomieszczeniach umożliwia zastosowany w dalmierzu DW040P podświetlany wyświetlacz. Nieduża waga (0,15 kg) oraz niewielkie rozmiary (115 x 26 mm) dalmierza DeWALT gwarantuje, że może on wchodzić w skład podręcznego zestawu narzędzi, który zawsze warto mieć przy sobie. 
 
Dalmierzem laserowym DW040P możemy mierzyć na odległość 40 m. Na tym dystansie jego dokładność wynosi do 3 mm. Istnieje możliwość używania go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. 


 
W wyposażeniu standardowym urządzenia znajdziemy kaburę, pozwalającą na noszenie narzędzia na pasku, dwie bateria 1,5V (AAA) oraz pasek na rękę.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz