Detektor GMS 100 M Professional, wyprodukowany przez Bosch, z najwyższą dokładnością wykrywa metale żelazne i nieżelazne oraz przewody pod napięciem

Detektor GMS 100 M Professional to lekkie, przenośne urządzenie, zapewniające szybkie i dokładne wykrywanie metalu. Pozwala więc ono swoim użytkownikom zaoszczędzić cenny czas, niezbędną energię, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość pomiarów.

 

Detektor GMS 100 M Professional w sposób szybki, a jednocześnie bardzo precyzyjny, wskazuje miejsce, w którym znajduje się metal, przewód. Używanie go nie jest więc ani czasochłonne, ani męczące.

 

Wybierz detektor w sklepie rotopino.pl

 

Maksymalna głębokość wykrywania detektora GMS 100 M Professional wynosi aż 10 cm, głębokość wykrywania metali nieżelaznych to 8 cm, głębokość wykrywania kabli pod napięciem – 5 cm. Takie wskaźniki gwarantują bezpieczne wiercenie. Narzędzie wskazuje całe obiekty, nie tyko ich środek, co stanowi kolejną jego zaletę.

 

 

Nowoczesny wyświetlacz LED sygnalizuje użytkownikowi urządzenia, gdzie może kontynuować prace, a gdzie nie powinien. Robi to za pomocą systemu trzech świateł. Kolor zielony pozwala na swobodne kontynuowanie działania, informuje, że żadne niebezpieczeństwo nie zostało wykryte. Żółta lampka sygnalizuje sąsiedztwo obiektu, natknięcia na który chcemy uniknąć. Stanowi to nowo wprowadzoną funkcję. Światło czerwone alarmuje, że detektor GMS 100 M Professional wykrył przewód, metal.

 

Narzędzie jest niezwykle wytrzymałe, jego obsługa nie powinna stanowić problemu – wystarczy operowanie jednym przyciskiem. Ułatwieniem w użytkowaniu jest również automatyczna kalibracja, dzięki której używający sprzęt oszczędza cenny czas.

 

GMS 100 M Professional zasilany jest jedną baterią 9V, czas jego pracy na bateriach to 5 godzin. Zakres temperatur, w których pracuje urządzenie jest szeroki - od -10°C do +45°C. Wymiary urządzenia wynoszą: 200x86x32 mm.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz