W sytuacji, gdy jesteśmy zmuszeni, chcemy kupić opalarkę, producenci elektronarzędzi przychodzą nam z pomocą - wybór tych urządzeń jest na rynku niemały

 

Bosch proponuje opalarkę GHG 660 LCD z akcesoriami. Urządzenie ma możliwość zapisania do pamięci czterech najpopularniejszych zastosowań, pozwala na szybki wybór odpowiedniej siły i temperatury nadmuchu. Ich skokowa regulacja umożliwia precyzyjną pracę. Natomiast automatyczne wyłączanie grzałki i chłodzenie w przypadku przegrzania gwarantuje urządzeniu długą żywotność.

 

Sprawdź ofertę opalarek w sklepie rotopino.pl

 

Opalarka GHC 660 LCD posiada wyświetlacz LCD, precyzyjną regulację temperatury i nadmuchu. Narzędzie posiada zdejmowany, łatwy do oczyszczenia filtr i miękką rękojeść Softgrip. Urządzenie zabezpieczono przed przegrzaniem.

 

Black&Decker natomiast wyprodukował opalarkę KX1800. To podstawowe narzędzie do prac dekoracyjnych i do prac przy odnawianiu powłok lakierowanych. Tradycyjny uchwyt pistoletowy oraz dobre wyważenie umożliwiają długotrwałe użytkowanie bez zmęczenia. Urządzeniem można pracować obiema rękami, np. przy lutowaniu i gięciu. Płynne ustawianie temperatury gwarantuje wszechstronne zastosowanie. Włącznik blokujący pozwala na pracę ciągłą i wolne ręce.

 

 

 

Moc pobierana urządzenia to 1800 W, napięcie zasilania – 230 V. Budowa opalarki KX1800 jest pistoletowa, zakres jej temperatur to od 50 do 600 stopni Celsjusza. Przepływ powietrza jest mniejszy niż 650 litrów na minutę, a długość kabla zasilającego to 3 m.

Nie zapominajmy o opalarce HG5012K Makity. To model, który zastępuje swojego poprzednika – HF5002. Narzędzie posiada nowy design, to bardzo lekkie urządzenie przeznaczone do suszenia, rozmrażania i usuwania starego lakieru. Opalarka HG5012K umożliwia nakładanie oklein krawędziowych, wykurczanie osłon termokurczliwych. W opalarce HG5012K silnik ułożony jest pod kątem prostym względem strumienia gorącego, przez co zabezpieczony jest przed zanieczyszczeniami. Makita HG5012K posiada ergonomiczną rękojeść.

 

 

Moc urządzenia to 1600 W, stopnie temperatury – 1350 i 2500 stopni. Wydatek powietrza to 350 litrów lub 500 litrów na minutę. Ciężar urządzenia wynosi 0,5 kg.

W wyposażeniu podstawowym znajduje się walizka, dysza szerokorowkowa, dysza reflektorowa i dysza ochronna do szkła.

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz