Jaką wiertarkę wybrać? – poradnik dla majsterkowicza

Ocena: 4,5/5
Nie ma złych narzędzi, są one tylko źle użytkowane. Perfekcyjne wiercenie wymaga dobrze dobranej wiertarki. Zastanawiasz się jaką wiertarkę kupić? Na co zwrócić uwagę? Przygotowaliśmy krótki poradnik.

Tarcze diamentowe

Ocena: 4,6/5
RUBI® opracowało całą generację tarcz diamentowych do cięcia na sucho, jak i na mokro. Poza wysoką konkurencyjnością cenową, tarcze diamentowe RUBI® prezentują wyższy poziom materiałowy i technologiczny, oraz odnowioną gamę zastosowań, co czyni z nich idealne narzędzie do poprawy produktywności i wykończenia we wszelkiego typu pracach budowlanych.

RL25H i RL25HV do prac w terenie

Wytrzymałe elementy gumowe laserów CST/berger RL25H i RL25HV oraz obudowa głowicy wykonana z twardego tworzywa sztucznego chronią urządzenia przed wodą i wstrząsami. Klasa ochrony IP56 zapewnia także skuteczną ochronę przed pyłem.

Ogród nawadniany automatycznie

Ocena: 4,0/5
Nowy automatyczny dzielnik wody GARDENA rozwiązuje kłopoty związane z pamiętaniem o regularnym podlewaniu ogrodu. Można go zastosować do różnych typów ogrodów, z różnorodną roślinnością. Dzielnik wraz ze sterownikiem nawadniania pozwala na polewanie kolejnych części ogrodu zgodnie z wymaganiami roślin i ustalonym programem.

Nowa linia szlifierek pneumatycznych od 3M

Podczas precyzyjnych prac szlifierskich niezwykle ważne są innowacyjne usprawnienia, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia urządzeń aby te mogły pracować dłużej. Firma 3M stworzyła nową linię pneumatycznych szlifierek oscylacyjnych, które eliminują niepotrzebne przestoje w pracy i są gwarantem trwałości.

Fix All zamiast… wiertarki

Wiertarka, śruby i wkręty… ich użycie nie jest już konieczne w pacach dekoratorskich i naprawach w domu. Wystarczy sięgnąć po kleje z linii Fix All by samodzielnie, szybko, czysto i bez wysiłku przymocować wszelkie elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz.

Laser liniowy CST/berger LL20

Dzięki solidnej konstrukcji laser można stosować zarówno do prac w pomieszczeniach, jak i w terenie. Odbiornik LD3 umożliwia pracę w promieniu 80 metrów. Intuicyjna obsługa lasera LL20 gwarantuje szybkość wykonywanych prac, np. podczas kontroli wysokości przy pracach fundamentowych, pozycjonowaniu szalunków lub ustalaniu punktów odniesienia. Dokładność niwelacyjna lasera liniowego LL20 wynosi 0,15 mm na metr.

Jak prawidłowo dbać o wiertarkę

Ocena: 4,2/5
Jest najbardziej popularnym elektronarzędziem w gospodarstwie domowym. Pozwala na wykonanie wielu uciążliwych prac we własnym zakresie.

Malowanie natryskowe - jakie to proste

Ocena: 4,3/5
Planujesz odświeżyć starą komodę, garaż, altankę ogrodową czy płot? Proponujemy produkty systemu natryskowego Bosch PFS oparego na technologii "SprayControl" (malowanie natryskowe), która zapewnia szybkie i równomierne nakładanie farb. System jest prosty w obsłudze, poradzi sobie z nim nawet początkujący użytkownik.

DIAMANT DR-350

Przecinarka wgłębna do cięcia wszelkich materiałów budowlanych. Do płytek ceramicznych oraz cegieł zwykłych, licowych, ogniotrwałych, marmuru, granitu itp.
Strona 1 z 27