Jak wybrać silikon dekarski?

Ocena: 5,0/5
Silikon dekarski jest często wybieraną formą zabezpieczenia tych miejsc w konstrukcji dachu, które są najbardziej narażone na przeciekanie, czyli przede wszystkim łączeń. Od rodzaju wybranego silikonu zależy jakość wypełnienia pomiędzy małymi szczelinami, ponieważ różne silikony przeznaczone są do różnych zadań i mają inną odporność na temperatury i wilgotność. Jak więc wybrać najlepszy silikon dekarski?

Jak zbierać deszczówkę? Jaki zbiornik na deszczówkę wybrać?

Ocena: 5,0/5
Bez względu na to, jaki masz stosunek do teorii o zmianach klimatycznych, jedno jest pewne - zbieranie deszczówki jest ekonomicznie opłacalne. Wciąż rosnące ceny za wodę oraz fakt, że kilka ostatnich sezonów wakacyjnych było bardzo upalnych i suchych, sprawia, że podlewanie deszczówką ogródka jest świetnym sposobem na generowanie oszczędności.

Jaką wiertarkę wybrać? – poradnik dla majsterkowicza

Ocena: 4,5/5
Nie ma złych narzędzi, są one tylko źle użytkowane. Perfekcyjne wiercenie wymaga dobrze dobranej wiertarki. Zastanawiasz się jaką wiertarkę kupić? Na co zwrócić uwagę? Przygotowaliśmy krótki poradnik.

RL25H i RL25HV do prac w terenie

Ocena: 4,5/5
Wytrzymałe elementy gumowe laserów CST/berger RL25H i RL25HV oraz obudowa głowicy wykonana z twardego tworzywa sztucznego chronią urządzenia przed wodą i wstrząsami. Klasa ochrony IP56 zapewnia także skuteczną ochronę przed pyłem.

Tarcze diamentowe od Rubi

Ocena: 4,6/5
RUBI® opracowało całą generację tarcz diamentowych do cięcia na sucho, jak i na mokro. Poza wysoką konkurencyjnością cenową, tarcze diamentowe RUBI® prezentują wyższy poziom materiałowy i technologiczny, oraz odnowioną gamę zastosowań, co czyni z nich idealne narzędzie do poprawy produktywności i wykończenia we wszelkiego typu pracach budowlanych.

Nowa linia szlifierek pneumatycznych od 3M

Ocena: 4,5/5
Podczas precyzyjnych prac szlifierskich niezwykle ważne są innowacyjne usprawnienia, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia urządzeń aby te mogły pracować dłużej. Firma 3M stworzyła nową linię pneumatycznych szlifierek oscylacyjnych, które eliminują niepotrzebne przestoje w pracy i są gwarantem trwałości.

Ogród nawadniany automatycznie

Ocena: 4,0/5
Nowy automatyczny dzielnik wody GARDENA rozwiązuje kłopoty związane z pamiętaniem o regularnym podlewaniu ogrodu. Można go zastosować do różnych typów ogrodów, z różnorodną roślinnością. Dzielnik wraz ze sterownikiem nawadniania pozwala na polewanie kolejnych części ogrodu zgodnie z wymaganiami roślin i ustalonym programem.

Fix All zamiast… wiertarki

Ocena: 4,5/5
Wiertarka, śruby i wkręty… ich użycie nie jest już konieczne w pacach dekoratorskich i naprawach w domu. Wystarczy sięgnąć po kleje z linii Fix All by samodzielnie, szybko, czysto i bez wysiłku przymocować wszelkie elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz.

Jak prawidłowo dbać o wiertarkę

Ocena: 4,3/5
Wiertarka jest najbardziej popularnym elektronarzędziem w gospodarstwie domowym. Pozwala na wykonanie wielu uciążliwych prac we własnym zakresie.

Laser liniowy CST/berger LL20

Ocena: 4,5/5
Dzięki solidnej konstrukcji laser można stosować zarówno do prac w pomieszczeniach, jak i w terenie. Odbiornik LD3 umożliwia pracę w promieniu 80 metrów. Intuicyjna obsługa lasera LL20 gwarantuje szybkość wykonywanych prac, np. podczas kontroli wysokości przy pracach fundamentowych, pozycjonowaniu szalunków lub ustalaniu punktów odniesienia. Dokładność niwelacyjna lasera liniowego LL20 wynosi 0,15 mm na metr.
Strona 1 z 27