Przeglądaj produkty Virutex według kategorii:

Bestsellery Virutex

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Virutex. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.

Piła tarczowa została solidne i ergonomiczne wykonana. Prowadnica cięcia (standardowo w wyposażeniu modelu SRI174T-UCP oraz osobno w opcji 800mm lub 1400mm) umożliwia proste, równoległe i stabilne cięcie.

Zobacz produkt

Promocje Virutex

W naszym sklepie możesz kupić narzędzia w świetnych cenach. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział Promocje i przejrzysz ofertę narzędzi i elektronarzędzi w najniższych cenach. Codziennie przybywają nowe promocje narzędzi dlatego zachęcamy do odwiedzania narzedzia.pl. Nasze hity cenowe to często końcówki serii oraz produkty z posezonowych wyprzedaży. Kupuj w promocjach i nie przepłacaj. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie.

-71%
125,20 PLN 36 PLN

Polecane kategorie Virutex

Artykuły o narzędziach Virutex

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Virutex. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Virutex, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Virutex, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.

Nowości Virutex

Najnowsze narzędzia Virutex w ofercie Rotopino.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Virutex. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

2-biegowa kompaktowa wiertarko-wkrętarka ATB40 Virutex sprawdzi się przy pracy w miękkich materiałach. Jest przeznaczona do wiercenia bez udaru i wkręcania. Posiada 18 ustawień sprzęgła, diodę LED, przełącznik obrotów, uchwyt samozaciskowy 0,8-10mm i płynną regulację prędkości w spuście. Jest dostarczana z dwoma akumulatorami i ładowarką. Wszystko znajduje się w poręcznej walizce.

Zobacz produkt

Listwa prowadząca UCP90 Virutex zapewnia stabilne i precyzyjne prowadzenie frezarki po linii prostej. Pasuje do wszystkich modeli frezarek Virutex, przy zastosowaniu adaptera 9045758. Posiada dwa rodzaje mocowania: ściski i przyssawki. Jest wyposażona w antypoślizgowe gumy, które zapobiegają porysowaniu obrabianego elementu.

Zobacz produkt

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Virutex

Osprzęt Virutex cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.

Narzędzia Virutex

Wszystkie narzędzia marki Virutex dostępne w naszym sklepie. Możesz tu wybrać kategorię elektronarzędzi, których szukasz.
95ofert od4.92PLN do1449.00PLN

Typ łącznika: LAMELE Wykonanie: buk Rozmiar: "10" Ilość w opakowaniu: 1000 szt.

129 PLN
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
pon.

Typ zasilania: elektryczne Moc: 1150 W Prędkość obrotowa: 5500 rpm Regulacja obrotów: nie Średnica tarczy: 160 mm Maks. głębokość cięcia: 55 mm Masa: 4,7 kg

1 449 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.

Typ / mocowanie krążka: krążek z rzepem Granulacja: 60 Ilość w opakowaniu: 1 Rodzaj opakowania: pojedyncze Średnica: 255 mm Średnica i układ otworów: Ø 225 mm, 6 otworów

4,92 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
Minimalna ilość w zamówieniu to 5 szt. 5 szt. * 4,92 PLN = 24,60 PLN Całkowita wartość zakupu to: 24,60 PLN
128 PLN
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
pon.

Typ łącznika: LAMELE Wykonanie: buk Rozmiar: "20" Ilość w opakowaniu: 1000 szt.

119 PLN
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
49 PLN
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
75 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
149 PLN
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
89 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
225 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.

Typ łącznika: LAMELE Wykonanie: buk Rozmiar: "0" Ilość w opakowaniu: 1000 szt.

119 PLN
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
pon.

Typ łącznika: LAMELE Wykonanie: buk Rozmiar: S6 Ilość w opakowaniu: 500 szt.

162 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
56 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.

Typ zasilania: elektryczne Moc: 800 W Maks. obroty bez obciążenia: 10000 rpm Regulacja obrotów: nie Walizka transportowa: tak Masa: 3,2 kg

1 399 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
139 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
Strona 1 z 7