Dane techniczne:

  • Zakres pomiaru: 12 - 750 V V
  • Test połączeń: tak
  • Alarm wibracyjny: tak

Charakterystyka: Cyfrowy tester napięcia z załączaniem obwodu obciążenia, wskazaniem kolejności faz, oświetleniem punktu pomiarowego i alarmem wibracyjnym DUSPOL expert DUSPOL expert jest testerem napięcia, który został przetestowany i zatwierdzony zgodnie z nowym, międzynarodowym standardem dotyczącym testerów napięcia IEC/EN 61243-3 (DIN VDE 0682-401).Urządzenie wskazuje napięcia stałe i zmienne (DC i AC) przy pomocy wysokokontrastowych diod świecących (LED). Napięcie jest wskazywane na poziomach 12,24,50,120, 230,400 i 750V. Można dokonywać testów polaryzacji przy napięciu stałym (DC) i jednobiegunowych testów fazy przy napięciu zmiennym (AC). DUSPOL expert wyposażony jest w specjalną funkcję do sprawdzania ciągłości przewodów i testowania półprzewodników do 90 k .oraz funkcję do testowania sekwencji faz trójfazowej sieci (wyświetlacz LC). Testy ciągłości i testy półprzewodników są dokonywane zarówno przez wizualizację wysokokontrastowymi diodami (LED), jak i poprzez sygnał akustyczny. Bardzo jasna dioda luminescencyjna (LED) precyzyjnie oświetla punkt pomiarowy w przypadku nie wystarczającego oświetlenia. Zamknięcie obwodu obciążenia możliwe jest dzięki dwóm membranowym przyciskom.Wówczas punkt pomiarowy ładowany jest maksymalnym prądem testującym Is < 200 mA w celu zdławienia napięć indukcyjnych i pojemnościowych. Po naciśnieciu dwóch przycisków membranowych włączany jest silnik wibratora. Moc wibracji wzrasta proporcjonalnie do mierzonego napięcia, przez co wskazuje jego poziom. Zasilanie zapewniają dwie 1,5 V mikrobaterie. Test napięcia może być przeprowadzony nawet gdy baterie są rozładowane lub wyjęte. Odporność urządzenia na zapylenie i zamoczenie odpowiada klasie ochrony IP 64.Przyrząd może być zatem stosowany na zewnątrz,przy deszczowej pogodzie.

Dane techniczne:

Odczyt LED/ LCD
Zakres Pomiarowy AC/DC 1,5 - 750 V
Test Połączeń 12 - 750 V
Wirowanie Faz Tak/ LCD
Kontrola Napięcia faz. Tak LCD
Kontrola Polaryzacji Tak/ LED
Pomiar załączany przyciskami Tak Is = 200 mA
Alarm wibracyjny Tak
Podświetlenie punktu pomiaru Tak LED
Stopień Ochrony IP 64

Ten produkt oglądasz
Topex
Topex
Benning
Próbnik instalacji samochodowej 6-24V, 115mm 39D081 Próbnik instalacji samochodowej 6-24V 39D082 Tester napięcia DUSPOL expert

Próbnik instalacji samochodowej 6-24V, 115mm 39D081

Próbnik instalacji samochodowej 6-24V 39D082

Tester napięcia DUSPOL expert

10,70 PLN 12 PLN
Opinie klientów:
Test połączeń: tak tak tak
Alarm wibracyjny: nie nie tak
Minimalna ilość w zamówieniu to 3 szt. 3 szt. * 10,70 PLN = 32,10 PLN Całkowita wartość zakupu to: 32,10 PLN
Opinie Klientów - Tester napięcia DUSPOL expert
Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma) 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna)

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy