Przeglądaj produkty Stamos Soldering według kategorii:

Bestsellery Stamos Soldering

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Stamos Soldering. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.

Promocje Stamos Soldering

W naszym sklepie możesz kupić narzędzia w świetnych cenach. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział Promocje i przejrzysz ofertę narzędzi i elektronarzędzi w najniższych cenach. Codziennie przybywają nowe promocje narzędzi dlatego zachęcamy do odwiedzania narzedzia.pl. Nasze hity cenowe to często końcówki serii oraz produkty z posezonowych wyprzedaży. Kupuj w promocjach i nie przepłacaj. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie.

-18%
330 PLN 272 PLN
-24%
316 PLN 239 PLN

Nowości Stamos Soldering

Najnowsze narzędzia Stamos Soldering w ofercie Rotopino.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Stamos Soldering. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

Podgrzewacz separator LCD Stamos Soldering S-LS-7 to specjalistyczny sprzęt przeznaczony do oddzielania ekranu dotykowego. Znajdzie zastosowanie przy smartfonach, tabletach i telefonach komórkowych o przekątnej 6 cali. Posiada regulację temperatury, a także wyświetlacz LED wskazujący poziom nagrzania płyty grzewczej.

Zobacz produkt

Elektronarzędzia Stamos Soldering

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Stamos Soldering

Osprzęt Stamos Soldering cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.
4ofert od239.00PLN do543.00PLN

Zasilanie: 230 V Temperatura: 480 °C Moc: 65 W Walizka transportowa: nie

276 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00
316 PLN 239 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis

Zasilanie: 230 V Temperatura: 480 °C Moc: 75 W Walizka transportowa: nie

543 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis

Zasilanie: 230 V Temperatura: 350 °C Moc: 800 W Walizka transportowa: nie

330 PLN 272 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis
Strona 1 z 1