Narzędzia

Zastosowane filtry (0)

12906 ofert od 26.68 PLN do 4539.00 PLN

Sortuj według
Ilość na stronie
1 2 ... 334

W sklepie rotopino.pl oferujemy narzędzia budowlane i warsztatowe pochodzące od znanych i renomowanych producentów. Niezależnie czy potrzebujesz narzędzi do prac przydomowych, czy chcesz kupić sprzęty dla profesjonalistów, znajdziesz tu wszystko, czego szukasz, aby przeprowadzić prace remontowe lub budowlane. W naszej ofercie prezentujemy asortyment w najlepszych cenach, który ma swoje zastosowanie w mniejszych, jak i większych warsztatach. Nasze narzędzia warsztatowe są właściwie bezawaryjne i niezawodne. Oferujemy pojedyncze sztuki, jak i całe zestawy. U nas dokonasz zakupu najwyższej jakości materiałów, które będą do Twojej dyspozycji przez długie lata.

Szukasz wysokiej jakości elektronarzędzi? Już znalazłeś!

Dostępny asortyment to w głównej mierze elektronarzędzia w dobrych cenach i o wysokiej jakości. Wśród nich znajdziesz frezarki, przecinarki, szlifierki, a także inne produkty, które wykorzystasz w warsztacie, ale także podczas remontów czy budów. W Twoje ręce przekazujemy artykuły spalinowe, wkręcające, ładowarki, do spawania, wytwarzania prądu czy do malowania np. agregaty malarskie. Produkty wykonane z wysokiej klasy komponentów mogą być już niedługo u Ciebie!

Narzędzia ręczne do warsztatu i nie tylko!

Oferowane przez nas akcesoria są podstawą wyposażenia niejednego warsztatu czy zakładu. W takich miejscach pracy absolutnie konieczne jest posiadanie narzędzi ręcznych. Różnego rodzaju klucze, nożyce, kliny czy brzeszczoty przydają się do wykonania wielu prac. Zakupisz u nas również potrzebne akcesoria m.in. śruby i dłuta. Warto również wyposażyć się w narzędzia pomiarowe np. taśmy lub miarki, dzięki którym szybko wybierzesz konkretną odległość. Oferujemy mierniki standardowe, ale i moc mierników elektrycznych, które są bardzo wygodne podczas użytkowania. Podczas remontu, a także prac budowlanych nie może zabraknąć również poziomic zapewniających wysoką precyzję.

Podczas remontu bardzo często odświeża się również kolor ścian. Dlatego nasz sklep prezentuje także pędzle do malowania nie tylko po ścianie, ale także niektóre egzemplarze wykorzystasz do malowania drewna i innych materiałów.

Potrzebujesz narzędzi ręcznych do żywopłotu? Specjalnie dla Ciebie prezentujemy więc nożyce, które świetnie sprawdzają się do cięcia roślin. Oprócz nich znajdziesz tu także inne narzędzia przydatne podczas prac ogrodowych.

Jakich elektronarzędzi potrzebujesz?

Do najczęściej wykorzystywanych narzędzi podczas remontów są m.in.: pilarki służące do cięcia metalu, płyt, drewna lub tworzywa sztucznego. To, jakie materiały będzie mogło ciąć to urządzenie, zależne jest mocy i rodzaju zastosowanej tarczy. Jeżeli na ogół pracujesz z twardymi i grubszymi materiałami, najlepiej wybierz większą moc silnika, ponieważ wtedy będziesz mógł zachować płynną pracę.

Podczas remontu domu nie może zabraknąć również frezarek, które służą do obróbki różnych powierzchni i materiałów. W naszej ofercie przedstawiamy moc tych urządzeń, ponieważ każda z nich ma inne zadanie – nadanie kształtu, chropowatości i określonego rozmiaru. Należą one do rodziny obrabiarek, w której znajdują się również takie urządzenia jak szlifierki. W naszym sklepie dostępne są modele do cięcia rowków, jednoręczne, z wymiennymi przystawkami i górnowrzecionowe.

Potrzebujesz narzędzia do wywiercenia koła o precyzyjnym kształcie? W takim razie przejrzyj dedykowane przez nas otwornice. Pozwalają one na pracę w betonie, metalu i drewnie.

Żaden przydomowy warsztat ani żaden specjalista w fachu budowlanym lub remontowym nie może obejść się bez wkrętarek. Urządzenia te dedykowane są do wkręcania, jak i wykręcania śrub. Jeśli często masz do czynienia ze śrubami, które są mocno zapieczone, warto zapoznać się z zakrętarką udarową, która szybko pozbędzie się problemu.

Jakie jeszcze narzędzia budowlane i warsztatowe znajdziesz w sklepie rotopino.pl?

  • Meble warsztatowe – w kategorii tej znajdziesz kobyłki, regały, stoły składane, stolarskie i warsztatowe, czyli meble, bez których nie może obejść się żaden warsztat przydomowy i prowadzony przez profesjonalistów. Posiadanie mebli warsztatowych to właściwie konieczność, dzięki której możesz poczuć się bezpieczniej podczas pracy.

  • Narzędzia motoryzacyjne – coś dla fanów samochodów lub motocykli, którzy chcą skompletować swoje osobiste narzędzia lub wyposażyć zakład, który prowadzą. Prezentowana przez nas kategoria jest bardzo szeroka i znajdziesz w niej sprzęt potrzebny do diagnostyki, szafki narzędziowe, kosmetyki do samochodu, łyżki do opon, prostownice, więc właściwie wszystko, bez czego nie można wyobrazić sobie warsztatu samochodowego.

  • Narzędzia pomiarowe – sekcja ta bogata jest w różne dalmierze lasowe, lasery krzyżowe, kamery termowizyjne czy drogomierze. Nie sposób jest wymienić wszystkich narzędzi, które się tu znajdują, ponieważ kategoria ta posiada prawie 700 stron.

  • Narzędzia ręczne – m.in. do pracy w ogrodzie, do naprawy maszyn, przecinania kabli i o wiele więcej. Oferta bogata jest także w klucze, piły ręczne, przecinarki, śrubokręty i inne, niezastąpione narzędzia.

  • Narzędzia spawalnicze – czyli m.in. agregaty prądotwórcze, które ułatwiają wiele zadań pracownikom budowlanym, podczas pracy. Urządzenia te posiadają kompaktową budowę. Warto zdecydować się jednak na model z kółkami, aby można było łatwiej je przenosić.

  • Organizacja i transport narzędzi – czyli wszystko to, co pozwoli Ci zapanować nad porządkiem w swoim warsztacie. Niezależnie czy potrzebujesz torby na narzędzia, czy skrzynki lub innych organizerów, wszystko to otrzymasz w sklepie rotopino.pl.