Kleje

Zastosowane filtry (0)

3 ofert od 51.99 zł do 62.99 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Kotwa chemiczna/zaprawa iniekcyjna FIS P 300 T 422593 Fischer

Kotwa chemiczna/zaprawa iniekcyjna FIS P 300 T 422593

62,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już jutro
Żywica poliestrowa bez styrenu 300ml SE EV01-300 Tytan

Żywica poliestrowa bez styrenu 300ml SE EV01-300

51,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy w czwartek
Żywica viniloestrowa bez styrenu 300ml SE EV02-300 Tytan

Żywica viniloestrowa bez styrenu 300ml SE EV02-300

57,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy w czwartek
1

Kleje

W domu, warsztacie, garażu czy na budowie często musimy połączyć ze sobą powierzchnie bez naruszania ich struktury. W takich przypadkach najlepiej sprawdzą się kleje. Współczesne produkty pozwalają stworzyć niezwykle trwałe połączenia nawet w parę chwil. W tym dziale znajdziesz kleje montażowe, które doskonale poradzą sobie z łączeniem drewna, tworzyw sztucznych i wielu innych powierzchni.

Kleje montażowe - jakie wybrać?

Ilość dostępnych klejów montażowych jest ogromna. Różnią się one przede wszystkim składem, właściwościami i przeznaczeniem. Jeśli chcesz uzyskać trwałe łączenia, musisz także odpowiednio je zaaplikować.

Klej rozpuszczalnikowy, wodny, szybkowiążący, wypełniający czy konstrukcyjny? Jaki wybrać? Kleje w zależności od składu różnią się właściwościami. Kleje rozpuszczalnikowe po utwardzeniu nie są elastyczne, mogą więc szybko pękać pod wpływem działających na elementy sił. Jeśli zależy Ci na estetyce i elastyczności spoiny, wybierz kleje wodne, które nie odbarwiają i nie niszczą klejonych powierzchni. Sprawdzą się doskonale, jeśli jedna z łączonych powierzchni jest porowata. Kleje szybkowiążące będą idealne, jeśli zależy Ci na czasie, wypełniające pozwolą uzupełnić luki w spoinach, a konstrukcyjne zapewniają stabilność i trwałość łączonych elementów.

Wśród klejów montażowych znajdziesz produkty poliuretanowe, epoksydowe i dypresyjne. Pierwsze z nich są odporne na działanie wilgoci i niezwykle elastyczne. Idealne, gdy chcesz zamontować listwy przyścienne czy kleić parkiety. Kleje dyspersyjne dość długo schną i nie są odporne na działanie wody, jednak są bezwonne, co może mieć duże znaczenie dla wielu osób. Chcesz przykleić parkiet na stare płytki? Skorzystaj z klejów epoksydowych. Produkty gwarantują doskonały poziom łączenia. Są klejami dwukomponentowymi, które wymagają połączenia przed ich użyciem.

Zaprawy montażowe i iniekcyjne

W naszej ofercie znajdziesz także zaprawy iniekcyjne, które pozwalają na kotwienie ciężkich elementów w betonie, gazobetonie i murze. Wygodne kartusze umożliwiają precyzyjne dozowanie produktów i ich całkowite wykorzystanie, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze. Zaprawy montażowe przydadzą się, gdy będziesz chciał szybko i trwale zamontować parapet, uchwyty, drzwi lub balustradę. Sprawdzą się do kotwienia elementów budowlanych wewnątrz, jak i na zewnątrz. Będą idealne do podłoży marmurowych, żelbetowych i betonowych.