Oceń artykuł:

RUBI® opracowało całą generację tarcz diamentowych do cięcia na sucho, jak i na mokro. Poza wysoką konkurencyjnością cenową, tarcze diamentowe RUBI® prezentują wyższy poziom materiałowy i technologiczny, oraz odnowioną gamę zastosowań, co czyni z nich idealne narzędzie do poprawy produktywności i wykończenia we wszelkiego typu pracach budowlanych.

Kup w Rotopino.pl
Tarcza diamentowa CEV 180
W magazynie 5 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
117 PLN
Tarcza diamentowa CPC 250 PRO
W magazynie 4 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
198 PLN
Tarcza diamentowa Pro CPC 200 PRO
W magazynie 4 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
172 PLN
Tarcza diamentowa do cięcia na mokro TON 250
W magazynie 2 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
258 PLN

Nowa gama tarcz diamentowych RUBI®Pełna gama tarcz diamentowych RUBI® została wprowadzona po przeprowadzeniu głębokiej analizy potrzeb użytkowników w wielu krajach oraz po wykonaniu dużej ilości prób i testów na przeróżnych materiałach.

Odpowiadając na potrzeby rynku i profesjonalnych użytkowników, w nowej gamie wprowadzono istotne zmiany, wśród których należy wyróżnić nowy kod kolorystyczny ułatwiający wybór właściwej tarczy do danego materiału i zastosowania, lepszą systematykę tarcz w zależności od przecinanych materiałów, dwa poziomy wydajności (Pro i SuperPro) oraz nowe opakowanie z pełną graficzną i tekstową informacją o produkcie (wraz z kodem QR).

Powiązani producenci w sklepie Rotopino.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz