Przeglądaj produkty Stiga według kategorii:

Bestsellery Stiga

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Stiga. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.

Odśnieżarka spalinowa wyrzuca śnieg na odległość 8m, poradzi sobie ze śniegiem o wysokości do 32cm. Posiada dźwignię do regulowania kierunku wyrzutu, zaprojektowana z myślą o ochronie środowiska.

Zobacz produkt

Artykuły o narzędziach Stiga

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Stiga. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Stiga, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Stiga, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.
 • Glebogryzarki i wertykulatory w akcji

  Największymi wrogami trawników i przydomowych ogródków są mech i chwasty. Ich uporczywe rozrastanie się powoduje niedotlenienie gleby i niedobór koniecznego do rozwoju roślin światła słonecznego. Najlepszą bronią w walce z niechcianymi roślinami...Czytaj cały artykuł

 • Jaką odśnieżarkę spalinową wybrać ?

  Wielkimi krokami zbliża się sezon zimowy. A odśnieżarka spalinowa w tym czasie jest jednym z najbardziej niezbędnych urządzeń. Ten rodzaj maszyny do odgarniania powierzchni z białego puchu cieszy się wśród użytkowników dużym zainteresowaniemCzytaj cały artykuł

 • Rodzaje odśnieżarek

  Odśnieżarki, czy to elektryczne, czy to spalinowe, przydają się podczas polskiej zimy bardzo często. Tego rodzaju urządzenia ułatwiają bowiem użytkownikowi odgarnianie śniegu, sprawiają, że praca ta nie męczy i przebiega szybkoCzytaj cały artykuł

 • Wertykulator i aerator - czym się różnią, jakie mają zastosowanie?

  Wertykulatory i aeratory cieszą się wśród ogrodników coraz większą popularnością. Jest to zjawisko bardzo pozytywne, ponieważ te dwa urządzenia, choć różnie działają, efekty dają takie same: wpływają korzystnie na stan trawnikówCzytaj cały artykuł

Nowości Stiga

Najnowsze narzędzia Stiga w ofercie Rotopino.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Stiga. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

Odśnieżarka spalinowa wyrzuca śnieg na odległość 8m, poradzi sobie ze śniegiem o wysokości do 32cm. Posiada dźwignię do regulowania kierunku wyrzutu, zaprojektowana z myślą o ochronie środowiska.

Zobacz produkt

Dom i ogród Stiga

Producent Stiga oprócz bogatej oferty elektronarzędzi ma również do zaproponowania narzędzia ogrodowe. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród użytkowników. Wyróżnia je znakomita jakość a co za tym idzie długa żywotność. Przejrzyj ofertę dla domu i ogrodu.
1ofert od1499.00PLN do1499.00PLN

Typ zasilania: spalinowy Szerokość odśnieżania: 55 cm Wysokość odśnieżania: 32 cm Masa: 42 kg Napęd: nie Moc: 4045 W

2 778,57 PLN 1 499 PLN
W magazynie 1 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
Zamów telefonicznie
Strona 1 z 1